Świadectwo uzdrowienia

Pani Laurencja Nawara-Ulfik relacjonuje swoje doświadczenia związane z powrotem do zdrowia, które związane są z pobytu w specjalnym środowisku zwanych “Symulatorem Natury”. Mówi o tym, jak spędzała czas w komorze normobarycznej, gdzie panuje ciśnienie powietrza równoważne 1500 hPa. Poziom tlenu w tym środowisku sięgał 40%, a stężenie dwutlenku węgla wynosiło około 2%, co oznacza, że było ono znacznie niższe niż w standardowej atmosferze. Natomiast zawartość wodoru wynosiła 0,5%, co przekładało się na jej wartość 20 000 razy większą niż w atmosferze ziemskiej.

Czym jest tlenoterapia w Komorze Normobarycznej?

Tlenoterapia dotlenia komórki skóry, wspomagając jej regenerację po wszelkiego rodzaju uszkodzeniach. Tlen działa stymulująco na fibroblasty, odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny, zapewniające skórze elastyczność. Organizm poddany tlenoterapii produkuje nawet ośmiokrotnie więcej komórek macierzystych, odpowiedzialnych za regenerację organizmu.

Czym jest Ormus?

Jest wytwarzamy autorską metodą trzech przejść fazowych, dzięki temu zawiera on największą ilość metali szlachetnych, która jest nieosiągalna dla innych produktów tego typu dostępnych na rynku. W jego skład wchodzi również zestaw mikroelementów i minerałów, który jest bezkonkurencyjnie zharmonizowany z ludzkim organizmem. Przy zubożałej i wyjałowionej diecie współczesnej jest to doskonały sposób na zachowanie idealnego balansu mikroelementów, niezbędnych do procesów katalitycznych (tzn. sprzyjających rozkładowi) i prawidłowego funkcjonowania naszych organizmów.

ORMUS oraz SZUNGIT i produkty szungitowe na Targach Kamieni Szlachetnych i Użytkowych w Krakowie..

ORMUS 💚 wspiera pracę szyszynki, reguluje sen.. Wycisza umysł, koi nerwy.. Zalecany w stanach depresji, lękowych, nadmiernego pobudzenia, nerwicach..

Plyn do Oczu i Zatok

Dowiedz się jak zrobić płyn do oczu i zatok

Jak pić CDS

Dowiedz się w jakich proporcjach pić CDS

Cds i krew

Poznaj więcej informacji o CDS

Czas na gaz clo2

Z Krysią z Atlanty kręcimy się po Polsce.. ORMUS..

Ormus i DelVitae charakterystyka...